WALDEMAR SJÖLANDER. Blandteknik, signerad, daterad 1973.

63336. WALDEMAR SJÖLANDER. Blandteknik, signerad, daterad 1973.

82 x 59 cm.

Saknar glas.

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

82 x 59 cm.

Saknar glas.

Antal besök: 1 070