PROPELLER, mässing, 1900-tal.

PROPELLER, mässing, 1900-tal.
633210. PROPELLER, mässing, 1900-tal.

Diameter ca 32 cm.

Ytslitage, repor och märken. Avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 32 cm.

Antal besök: 548