MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, silver, Carl XVI Gustafs monogram, svenska importstämplar.

63241. MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, silver, Carl XVI Gustafs monogram, svenska importstämplar.

Enligt uppgift personlig gåva av Carl XVI Gustaf.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 370