SPEGELBYRÅ, med skrivlåda, nyrokoko, 1800-tal.

63202. SPEGELBYRÅ, med skrivlåda, nyrokoko, 1800-tal.

Nyckel finns, längd 105, bredd 54, höjd 177 cm.

Slitage, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 894