SPEGEL MED KONSOL, förgylld med marmorskiva.

63196. SPEGEL MED KONSOL, förgylld med marmorskiva.

spegeln 137 x 48, konsollbordet höjd 68, bredd 55, djup 23,5 cm.

förgyllningsskador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 475