63167. SERVISDELAR, flintgods, 20 delar, "Bengali", Rörstrand.
7 djupa tallrikar, uppläggningsskål med handtag, marmeladburk, 3 smörhundar, salt-och pepparkar, 6 assietter.
Krackelyr, Marmeladburk med sprickor på lock, en smörhund med lagning, pepparkar saknar lock.