MANDOLIN, 1900-tal.

MANDOLIN, 1900-tal.
63142. MANDOLIN, 1900-tal.

Längd 60 cm. Orginalfodral i tyg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
63142. MANDOLIN, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 245