KLAFFBORD, 1900-talets början.

63131. KLAFFBORD, 1900-talets början.

Betsad furu.
Längd 71, totalbredd 75, höjd 61 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Betsad furu.

Bruksslitage.

Antal besök: 796