SOFFA, konstskinn, stålrör, efter Le Corbusier, 1900-talets senare del.

631176. SOFFA, konstskinn, stålrör, efter Le Corbusier, 1900-talets senare del.

Längd 197 cm.
Bredd 72 cm.
Höjd 67 cm.

Smuts, fläckar, bruks/åldersslitage.
Bakre stödben saknas, kraftigt slitage på framsida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 197 cm.
Bredd 72 cm.
Höjd 67 cm.

Antal besök: 1 133