SEDLAR och MYNT, bl.a. Sverige, 1700-1900-tal.

63109. SEDLAR och MYNT, bl.a. Sverige, 1700-1900-tal.

10 och 5 kr sedlar.
Mynt bl.a. 2 öre 1768, 1/2 skilling 1805, 1 öre 1741.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 och 5 kr sedlar.

Slitage.

Antal besök: 1 168