GITARR, Ariana, Japan, modell 103.

631019. GITARR, Ariana, Japan, modell 103.

Längd 93 cm.

Slitage samt små kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 93 cm.

Slitage samt små kantskador.

Antal besök: 4 802