FÅTÖLJER, 1 par, Göte-Möbler, Nässjö, 1900-talets mitt.

63075. FÅTÖLJER, 1 par, Göte-Möbler, Nässjö, 1900-talets mitt.

Betsat trä, sitt- och ryggdyna i brunt läder. Etikettmärkt.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 3 367