NISSE ZETTERBERG. olja på pannå, sign.

63069. NISSE ZETTERBERG. olja på pannå, sign.

Västkustmotiv. 53x45.

Nisse Zetterberg (1910–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Västkustmotiv. 53x45.

Nisse Zetterberg (1910–1986)

Antal besök: 4 572