ALY BEN SALEM. Två kvinnor, akvarell, signerad samt daterad 45.

630525. ALY BEN SALEM. Två kvinnor, akvarell, signerad samt daterad 45.

Bildyta 58,5 x 45,5 cm.

Papperet något bubbligt. Ej examinerad ur ram.

Aly Ben Salem (1910–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 58,5 x 45,5 cm.

Aly Ben Salem (1910–2001)

Antal besök: 1 141