TORSTEN SVENSSON och OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, två st.
630350. TORSTEN SVENSSON och OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, två st.
Komposition. Signerad och daterad -89. Gouache på papper. 50,5x64,5 cm. Stilleben. Otydligt signerad, möjligen "A Munthe "PARIS". Olja på pannå. 49x60 cm.