CARL LJUNGBERG. Gåramålning, "M. Larssons Fastighet Hammenhög 1925", olja på duk, signerad K.L. 25.

63034. CARL LJUNGBERG. Gåramålning, "M. Larssons Fastighet Hammenhög 1925", olja på duk, signerad K.L. 25.

49 x 74 cm.

Slitage, färgbortfall, fläckar.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 74 cm.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Antal besök: 1 686