IB KOFOD-LARSEN. fåtölj, OPE Möbler, Jönköping.

630224. IB KOFOD-LARSEN. fåtölj, OPE Möbler, Jönköping.

Originaldynor i brunt skinn.

Skinn med patinering, smärre sprickor, fläckar/repor.
2 gummilameller av/saknas/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originaldynor i brunt skinn.

Antal besök: 7 183