DOSA, silver, 1860-tal. Total vikt ca 82 g.

630115. DOSA, silver, 1860-tal. Total vikt ca 82 g.

Invändigt förgylld. Längd ca 8,5 cm.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 453