Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
TORSTEN BILLMAN. Färglitografi, signerad.
63000. TORSTEN BILLMAN. Färglitografi, signerad.
Hamnbild, 50 x 40 cm.
dedikation.
Gör en kostnadsfri värdering!
Hamnbild, 50 x 40 cm.
dedikation.
Göteborgs Auktionsverk
1 383