LP-skiva, Arla Farm, 1979.

LP-skiva, Arla Farm, 1979.
629962. LP-skiva, Arla Farm, 1979.

Skiva samt bok i album.

Slitage, ej helt genomgången. Skador på kartongen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skiva samt bok i album.

Antal besök: 2 088