LODRERGULATOR, Gustav Becker, 18/1900-tal.
629934. LODRERGULATOR, Gustav Becker, 18/1900-tal.
Höjd 140 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 140 cm.
Åldersslitage.
365