LIGGFÅTÖLJ/VILSTOL. Efter Le Corbusier. LC4. 1900-talets slut/samtida.

629827. LIGGFÅTÖLJ/VILSTOL. Efter Le Corbusier. LC4. 1900-talets slut/samtida.

Ställbar förkromad stålram på svart stålställning. Dyna och nackkudde av svart skinn.
Längd ca 164 cm.
Bredd 46 cm.
Sitthöjd ca 30 cm, något varierande beroende på inställning.

Bruksslitage, uttöjt läder/väck i läder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 164 cm.
Bredd 46 cm.

Antal besök: 499