CARL LJUNGBERG. Gåramålning, "Åreskutan Jämtland", olja på duk, signerad CL samt daterad -05.

62969. CARL LJUNGBERG. Gåramålning, "Åreskutan Jämtland", olja på duk, signerad CL samt daterad -05.

55 x 88,5 cm.

Smärre fläckar.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 88,5 cm.

Smärre fläckar.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Antal besök: 2 416