IKON, 1800/1900-tal.

IKON, 1800/1900-tal.
62917. IKON, 1800/1900-tal.

Olja på pannå. 41 x 31 cm.

Skador, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
62917. IKON, 1800/1900-tal.

Olja på pannå. 41 x 31 cm.

Skador, färgbortfall.

Antal besök: 792