MATSALSMÖBEL, 5 delar, Art Deco, 1920-30-tal.

62898. MATSALSMÖBEL, 5 delar, Art Deco, 1920-30-tal.

Betsad björk, 1 st iläggsskiva
Bordets längd 125, bredd 80, höjd 75 cm, totallängd 184 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 796