Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BENTE ULLA BJERREGAARD. Fågelbo, olja på duk, signerad.
628466. BENTE ULLA BJERREGAARD. Fågelbo, olja på duk, signerad.
31x31 cm.
Uppfordrad på pannå.
Gör en kostnadsfri värdering!
31x31 cm.
Uppfordrad på pannå.
Göteborgs Auktionsverk
753