BOJANER, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal.

62830. BOJANER, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal.

Dekor av växter i underglasyrblått. Höjd 23 cm.

Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg.

Antal besök: 880