BYRÅ, valnöt, 1800-tal.

BYRÅ, valnöt, 1800-tal.
628100. BYRÅ, valnöt, 1800-tal.

Den översta lådan med bakomliggande lådor samt hyllplan.
Längd 95, bredd 47, höjd 110 cm.

Åldersrelaterat slitage, märken, repor samt en mindre fanerskada på skivan i bakkant. Fanersprickor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 682