BYRÅ, 1900-tal.

628045. BYRÅ, 1900-tal.

4 lådor, längd 85 cm, bredd 41 cm, höjd 79 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
628045. BYRÅ, 1900-tal.

Slitage.

Antal besök: 313