STOLAR, 6 st, empire, 1800-tal, Lindome, sign AAS.

628024. STOLAR, 6 st, empire, 1800-tal, Lindome, sign AAS.

Betsad björk. Sits klädd med Teheran, Svenskt tenn.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 720