SKÅP, sekelskiftet 1800/1900-tal.

62743. SKÅP, sekelskiftet 1800/1900-tal.

Bemålat med dekor av blommor. Ett dörrpar samt 3 lådor. Längd 98, bredd 49, höjd 210 cm.

Överskåp troligen senare tillkommen. Skador samt slitage. Utbytta beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 903