ÖRHÄNGEN, ett par, ARMBAND, BROSCHER, 3 st, 1900-tal.

62718. ÖRHÄNGEN, ett par, ARMBAND, BROSCHER, 3 st, 1900-tal.

Mässing samt granater. Längd 1-18 cm.

1 Trasig brosch.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 Trasig brosch.
Bruksslitage.

Antal besök: 716