TAKLAMAPA, med 3 st ljuspunkter, 19/2000-tal.

62713. TAKLAMAPA, med 3 st ljuspunkter, 19/2000-tal.

Gulmetal.. Höjd ca 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulmetal.. Höjd ca 42 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 712