MATSALSGRUPP, 8 delar, IKEA, ekfanér, 1960-tal.

627093. MATSALSGRUPP, 8 delar, IKEA, ekfanér, 1960-tal.

1 st bord:
Längd 115 cm, bredd 115 cm, höjd 74 cm.

1 st iläggsskiva, längd 115, bredd 70 cm.

6 st karmstol:
Rygghöjd 85 cm, Sitthöjd 44 cm, bredd 55 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st bord:

6 st karmstol:

Slitage.

Antal besök: 422