OLOF JERNBERG. Gårdsmotiv med figurer, olja på duk, signerad och daterad 1912.

62696. OLOF JERNBERG. Gårdsmotiv med figurer, olja på duk, signerad och daterad 1912.

32 x 45 cm.

Lös i ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 45 cm.

Lös i ram.

Antal besök: 1 834