SOFFBORD, Tove & Edvard Kindt Larsen, Säffle möbler, 1900-talets mitt.

62651. SOFFBORD, Tove & Edvard Kindt Larsen, Säffle möbler, 1900-talets mitt.

Massiv teak. Längd 140, bredd 64,5 , höjd 50,5 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 1 185