GOLVLAMPA, med polykromt bemålad trästomme, 1900-tal.

62636. GOLVLAMPA, med polykromt bemålad trästomme, 1900-tal.

Höjd exkl. skärm 186 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd exkl. skärm 186 cm.

Slitage.

Antal besök: 768