ERIC RHÖNNSTAD. Olja på pannå, signerad.

62635. ERIC RHÖNNSTAD. Olja på pannå, signerad.

Vinterlandskap. 33 x 41 cm.

Smärre skador.

Eric Rhönnstad (1909–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinterlandskap. 33 x 41 cm.

Smärre skador.

Eric Rhönnstad (1909–1980)

Antal besök: 2 658