MATSERVIS, 51 delar, Rosenthal, 1900-talets mitt.

62629. MATSERVIS, 51 delar, Rosenthal, 1900-talets mitt.

Porslin. 11 mattallrikar, 12 assietter, 12 frukosttallrikar, 12 djupa tallrikar, 3 upplägningsfat samt skål.

2 delar med nagg medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 delar med nagg medföljer.

Antal besök: 1 432