BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.

62619. BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.

Längd 150 bredd 30 höjd 120 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 573