ÖPPEN SPIS, med elektrifierad eld, 1900-tal.

626076. ÖPPEN SPIS, med elektrifierad eld, 1900-tal.

Med 2 hyllor.
Längd 91 cm, bredd 36 cm, höjd 88 cm.

Kontakt saknas, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med 2 hyllor.

Kontakt saknas, slitage.

Antal besök: 447