PONTUS LJUNGBERG. Färglitografi samt färgträsnitt, signerade, daterad 1981 och numrerad 66/360 samt daterad 1978 och numrerad 251/400.

626047. PONTUS LJUNGBERG. Färglitografi samt färgträsnitt, signerade, daterad 1981 och numrerad 66/360 samt daterad 1978 och numrerad 251/400.

Motivet mått 31,5 x 45 samt 18 x 27,5 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ramar.

Antal besök: 1 155