Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
KURT ULLBERGER. Justerberget från Stora Karlsö, träsnitt, signerad och numrerad 9/25.
625815. KURT ULLBERGER. Justerberget från Stora Karlsö, träsnitt, signerad och numrerad 9/25.
39x14 cm.
Ej examienrad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
39x14 cm.
Ej examienrad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
703