KURT ULLBERGER. Justerberget från Stora Karlsö, träsnitt, signerad och numrerad 9/25.

625815. KURT ULLBERGER. Justerberget från Stora Karlsö, träsnitt, signerad och numrerad 9/25.

39x14 cm.

Ej examienrad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

39x14 cm.

Ej examienrad ur ram.

Antal besök: 703