MATSALSSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

62580. MATSALSSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Nyckle finns. Längd 105, bredd 44, höjd 189 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 030