Corgi Toys, no 246, Chrysler Imperial.

625638. Corgi Toys, no 246, Chrysler Imperial.

Kofferten innehåller golfvagn.
I originalförpackning.

Bil smärre bruksslitage.
Kartong med lagning på öppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

I originalförpackning.

Bil smärre bruksslitage.

Antal besök: 970