BYRÅ, rokokostil, AB ROKOKOMÖBLER FREDRIKSDAL, 1900-talets mitt.

625516. BYRÅ, rokokostil, AB ROKOKOMÖBLER FREDRIKSDAL, 1900-talets mitt.

Bredd 100, djup 55, höjd 80 cm.

Bruksslitage, senare bemålad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, senare bemålad.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 348