BORD, art deco, 1920/30-tal.

BORD, art deco, 1920/30-tal.
62551. BORD, art deco, 1920/30-tal.

Längd 109, bredd 64, höjd 61 cm.

Slitage, fläckar och märken. Löstagbar skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 868