SÄNGBORD med marmorskivor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.

625485. SÄNGBORD med marmorskivor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.

Med skåp och låda.
Höjd 75, bredd marmorskiva 42, djup 42 cm.

Bruksslitage, smärre märken, ett beslag utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med skåp och låda.

Antal besök: 7 966