MOCCAKOPPAR MED FAT, 10 delar, Arabia, 1900-talets senare hälft.

62541. MOCCAKOPPAR MED FAT, 10 delar, Arabia, 1900-talets senare hälft.

Porslin. Geobetrisk dekor, invändigt förgyllda.

2 koppar medföljer. Dekorbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 163