BOK/TIDNINGSHYLLA, Bok, etikettmärkt Hyllinge möbler Made in Denmark, 1900-talets senare del.

625299. BOK/TIDNINGSHYLLA, Bok, etikettmärkt Hyllinge möbler Made in Denmark, 1900-talets senare del.

Längd 50 cm.
Bredd 40 cm.
Höjd 151 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 50 cm.
Bredd 40 cm.
Höjd 151 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 649